XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  24.09.2017

1.Dzisiaj 4. niedziela miesiąca września ; dzisiaj zbiórka do puszek przed kościołem na opłaty III kwartału systemu przeciwpożarowego „TARCZA”.

2.W kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

*poniedziałek- Bł. Władysława z Gielniowa

*środa- św.Wincentego a Paulo; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św.

*czwartek-św. Wacława, patrona Katedry na Wawelu.

*piątek- Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; Odpust w Zubrzycy Górnej ;Suma o 11.00

*sobota- św.Hieronima.

3.Na stoliku jest cotygodniowa prasa katolicka : „Gość Niedzielny” i „Żródło”

4.Młodzież Grupy Apostolskiej zaprasza na swoje spotkania w salce w każdy piątek po mszy św. wieczornej; a spotkania Scholii Parafialnej , we wtorek o 17.00 w salce z Animatorkami.

5.OGNISKO z pieczeniem kiełbasy dla dzieci i młodzieży , szczególnie Ministrantów , Scholii , młodzieży Grupy Apostolskiej, a także członków Zespołu „KOLIBA” z okazji kończącego się lata, zostało   przeniesione , ze względu na pochmurną aurę na najbliższą sobotę tj. 30 września o 11.00 w ogrodzie plebańskim. Serdecznie wszystkich zapraszam.

6.Bóg zapłać za jesienne płody rolne i leśne przyniesione na plebanię i do Sióstr Serafitek w ostatnim czasie.

7. Od jutra , tj. poniedziałek , 25 września od godz. 17.00 będzie można w zakrystii zarezerwować msze św. na I-sze półrocze Roku 2018 ;rezerwacji będzie można dokonać także po mszy św. wieczornej w poniedziałek i w najbliższych dniach.

8. „Różaniec do granic”- Komunikat Episkopatu /…/

Ks. Proboszcz  T. DĄBROWSKI