IV  NIEDZIELA  WIELKANOCNA    22.o4.2018

1.Dzisiaj 4.niedziela miesiąca kwietnia ; Bóg zapłać wszystkim , którzy modlitwą i ofiarą pieniężną wsparli w ostatnią niedzielę MISJE w Środkowej Republice Afryki i placówkę Misyjną Misjonarki Anny Obyrtacz.

2.W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

*poniedziałek- św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

*środa- św. Marka Ewangelisty; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po wieczornej mszy św.; a przed Mszą św. będzie dodatkowe czytanie i modlitwy za zmarłych za sobotę.

3.Na stoliku przy wyjściu z kościoła jest cotygodniowa prasa katolicka : „Żródło” i „Gość Niedzielny”.

4.Spotkania Młodszej Grupy Apostolskiej są w piątki o godz.16.30 w salce , spotkania formacyjne Starszej Grupy Apostolskiej w piątki po Mszy św. wieczornej; Natomiast w każdy wtorek , o godz. 18.00 obie grupy spotykają się u Sióstr Zakonnych Serafitek na ADORACJI , na którą serdecznie Siostry zapraszają.

5.Kandydaci do Bierzmowania Klasa VII w środę po lekcjach szkolnych, przyjdą na kolejne spotkanie do salki przy plebanii.

6.Zebranie z Rodzicami dzieci 1. komunii św. z klasy III będzie z Ks. Proboszczem w tym tygodniu we czwartek w salce o godz. 19.00.

Wszystkim życzę  dobrej niedzieli i tygodnia.

Ks. Proboszcz T. DĄBROWSKI