VIII Rajd Motocyklowy

VIII Rajd Motocyklowy, w ramach “Lata Orawskiego”, miał 16 lipca ważny przystanek w Orawce , gdzie była odprawiona w zabytkowym kościele dodatkowa Msza św. dla ok. 350 uczestników Rajdu na motocyklach współczesnych i zabytkowych z rożnych stron Polski. Msze św. odprawili dla uczestników :Ks. Jacek Biel ( rodem ze Zubrzycy Górnej ) oraz Ks. Adam Parszywka, Salezjanin z Krakowa. Obecny szef Rajdu i organizator P.Robert Woźniak z Jabłonki podziękował Ks. Proboszczowi Tadeuszowi Dąbrowskiemu za gościnę i wszystkim za dużą frekwencję w tym roku na Rajdzie . Mieszkańcy mogli obejrzeć na parkingu i podczas parady ciekawe egzemplarze motocykli i odpowiednie ubiory właścicieli. Dech zapiera, wystarczy popatrzeć na zdjęcia tych motocykli , to prawie „dzieła sztuki”.